İndirim Oranı : %7 İndirim
İşlemci Çekirdek Sayısı
16
İşlemci Tipi
Intel Core Ultra 7
İşlemci
255H
İşlemci Cache
24 MB L3 Cache
Maksimum İşlemci Hızı
5,1 GHz
Ram (Sistem Belleği)
128 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
DDR5
Ekran Kartı
Intel Arc Graphics
Ekran Boyutu
16 inç
Ekran Yenileme Hızı
60 Hz