İndirim Oranı : %7 İndirim
İşlemci Çekirdek Sayısı
12
Paket İçeriği
Notebook + Çanta
İşlemci Tipi
Intel Core Ultra 5
Ekran Boyut Aralığı
16 - 16,9 inç
İşlemci
225U
İşlemci Cache
12 MB Cache
Maksimum İşlemci Hızı
4,8 GHz
Ram (Sistem Belleği)
32 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
DDR5
Ekran Kartı
Intel Graphics
Ekran Boyutu
16 inç
Ekran Yenileme Hızı
60 Hz