İndirim Oranı : %3 İndirim
Lenovo Thinkbook 14 G8 Ial Intel Core Ultra 7 255H 40GB DDR5 1TB SSD Intel Arc 140T 14" Wuxga IPS 300NITS Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21SJ007BTXF14
Paket İçeriği
Notebook + Çanta
İşlemci Tipi
Intel Core Ultra 7
Ekran Boyut Aralığı
14 - 14,9 inç
Ekran Özelliği
WUXGA
İşlemci
255H
İşlemci Nesli
Series 2
İşlemci Cache
24 MB Cache
Temel İşlemci Hızı
2 GHz
Maksimum İşlemci Hızı
5,1 GHz
Ram (Sistem Belleği)
40 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
DDR5
Ekran Kartı
Intel Arc Graphics
Ekran Kartı Hafızası
Paylaşımlı
Ekran Kartı Tipi
Dahili Ekran Kartı
Yapay Zeka Desteği
Evet
Ekran Kartı İşlemcisi
Intel Arc Graphics
Ekran Boyutu
14 inç
Max Ekran Çözünürlüğü
1920 x 1200
Ekran Yenileme Hızı
60 Hz