Lenovo Legion 5 15AKP10 Amd Ryzen Aı 7 350 40GB 2TB SSD 8GB/RTX5070/115W 15.1'' Wqxga (2560X1600) OLED 1000NITS 165Hz Windows 11 Home Gaming Bilgisayar L83F1002XTRH15 (L83F1002XTRH15)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Lenovo Legion 5 15AKP10 Amd Ryzen Aı 7 350 40GB 2TB SSD 8GB/RTX5070/115W 15.1" Wqxga (2560X1600) OLED 1000NITS 165Hz Windows 11 Home Gaming Bilgisayar L83F1002XTRH15
Klavye Aydınlatması
Beyaz
İşlemci Çekirdek Sayısı
8
Paket İçeriği
Notebook + Çanta
Ekran Boyut Aralığı
15 - 15,9 inç
İşlemci Tipi
AMD Ryzen AI 7
Ekran Özelliği
WQXGA
İşlemci
350
İşlemci Nesli
Ryzen
İşlemci Cache
16 MB L3 Cache
Temel İşlemci Hızı
2 GHz
Maksimum İşlemci Hızı
5 GHz
Ram (Sistem Belleği)
40 GB
Bellek Hızı
5200 MHz
DDR5
Ekran Kartı
Nvidia GeForce RTX 5070
Ekran Kartı Hafızası
8 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Yapay Zeka Desteği
Evet
Ekran Kartı Bellek Tipi
GDDR7
Ekran Kartı İşlemcisi
Nvidia GeForce RTX
Ekran Boyutu
15 inç
Max Ekran Çözünürlüğü
2560 x 1600
Ekran Yenileme Hızı
165 Hz