İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Zbook 8 G1I Intel Core Ultra 7 255H 40GB DDR5 1TB SSD 4GB/RTXA500 14" Wuxga Düşük Mavi Işık 300NIT %62,5 Srgb Windows 11 Pro Taşınabilir Iş Istasyonu B30HBESP14
İşlemci Çekirdek Sayısı
16
Paket İçeriği
Notebook + Çanta
Ekran Boyut Aralığı
14 - 14,9 inç
İşlemci Tipi
Intel Core Ultra 7
Ekran Özelliği
WUXGA
İşlemci
255H
İşlemci Nesli
Series 2
İşlemci Cache
24 MB Cache
Temel İşlemci Hızı
2 GHz
Maksimum İşlemci Hızı
5,1 GHz
Ram (Sistem Belleği)
40 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
DDR5
Ekran Kartı
Nvidia RTX A500
Ekran Kartı Hafızası
4 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Yapay Zeka Desteği
Evet
Ekran Kartı Bellek Tipi
GDDR6
Ekran Kartı İşlemcisi
Nvidia GeForce GTX
Ekran Boyutu
14 inç
Max Ekran Çözünürlüğü
1920 x 1200
Ekran Yenileme Hızı
60 Hz