Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 96GB DDR5 2TB SSD 4GB/GT1030 Freedos Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT21F34 (Z24B70VQAT21F34)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 96GB DDR5 2TB SSD 4GB/GT1030 Freedos Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT21F34
İşlemci Soket Tipi
LGA 1700
İşlemci Tipi
Intel Core i5
İşlemci Nesli
14.Nesil
İşlemci Numarası
210H
İşlemci Cache
20 MB Cache
Ram (Sistem Belleği)
96 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Bellek Yuvası
2
Ram Kapasitesi
96 GB
Ram Tipi
DDR5
Ekran Kartı Hafızası
4 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
NVIDIA GeForce GT1030
Ekran Kartı Markası
Nvidia
Monitör
23,8 inç 24 inç
Klavye ve Mouse
Var
SSD Kapasitesi
2 TB
Harddisk Kapasitesi
Yok
İşletim Sistemi
Yok (FreeDos)
HDMI
Var
Garanti Tipi
Resmi Distribütör Garantili
Ethernet
Bluetooth Özelliği
eMMC Kapasitesi
Yok
Kart Okuyucu
Optik Sürücü
Power Supply
350 W