Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 96GB DDR5 256GB SSD 4GB/GT1030 Windows 11 Pro Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT21P31 (Z24B70VQAT21P31)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 96GB DDR5 256GB SSD 4GB/GT1030 Windows 11 Pro Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT21P31
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
4 GB
Ekran Kartı Modeli
NVIDIA GeForce GT1030
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
256 GB
İşletim Sistemi
Windows 11 Pro
Power Supply
350 W