Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 96GB DDR5 1TB SSD Intel® UHD Graphics 730 Windows 11 Pro Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQATP33 (Z24B70VQATP33)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 96GB DDR5 1TB SSD Intel® UHD Graphics 730 Windows 11 Pro Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQATP33
Bellek Hızı
5600 MHz
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
1 TB
İşletim Sistemi
Windows 11 Pro
Power Supply
350 W