Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 96GB DDR5 1TB SSD 6GB/RTX3050 Freedos Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT23F33 (Z24B70VQAT23F33)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 96GB DDR5 1TB SSD 6GB/RTX3050 Freedos Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT23F33
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
6 GB
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 3050
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
1 TB
İşletim Sistemi
Yok (FreeDos)
Power Supply
350 W