Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 80GB DDR5 512GB SSD Intel® UHD Graphics 730 Windows 11 Home Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQATH27 (Z24B70VQATH27)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 80GB DDR5 512GB SSD Intel® UHD Graphics 730 Windows 11 Home Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQATH27
Ram (Sistem Belleği)
80 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
512 GB
İşletim Sistemi
Windows 11 Home
Power Supply
350 W