Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 80GB DDR5 2TB SSD 6GB/RTX3050 Windows 11 Pro Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT23P29 (Z24B70VQAT23P29)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 80GB DDR5 2TB SSD 6GB/RTX3050 Windows 11 Pro Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT23P29
Ram (Sistem Belleği)
80 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
6 GB
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 3050
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
2 TB
İşletim Sistemi
Windows 11 Pro
Power Supply
350 W