Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 80GB DDR5 1TB SSD Intel® UHD Graphics 730 Freedos Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQATF28 (Z24B70VQATF28)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 80GB DDR5 1TB SSD Intel® UHD Graphics 730 Freedos Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQATF28
Ram (Sistem Belleği)
80 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Tipi
Dahili Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
Paylaşımlı
Ekran Kartı Markası
Intel
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
1 TB
İşletim Sistemi
Yok (FreeDos)
Power Supply
350 W