Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 24GB DDR5 256GB SSD 6GB/RTX3050 Freedos Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT23F06 (Z24B70VQAT23F06)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Prodesk 2 Tower G1I Intel I5 14400 4,7 Ghz 24GB DDR5 256GB SSD 6GB/RTX3050 Freedos Mini + 23.8 100Hz Fhd Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24B70VQAT23F06
Ram (Sistem Belleği)
24 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
6 GB
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 3050
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
256 GB
İşletim Sistemi
Yok (FreeDos)
Power Supply
350 W