İndirim Oranı : %7 İndirim
Hp Elitebook 6 G1I Intel® Core Ultra 5 225U 64GB DDR5 256GB SSD 16" Wuxga (1920X1200) IPS 300NIT Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar AD4G3ETH16
Paket İçeriği
Notebook + Çanta
İşlemci Tipi
Intel Core Ultra 5
Ekran Boyut Aralığı
16 - 16,9 inç
Ekran Özelliği
WUXGA
İşlemci
225U
İşlemci Nesli
Series 2
İşlemci Cache
12 MB Cache
Maksimum İşlemci Hızı
4,8 GHz
Ram (Sistem Belleği)
64 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
DDR5
Ekran Kartı
Intel Graphics
Ekran Kartı Hafızası
Paylaşımlı
Ekran Kartı Tipi
Dahili Ekran Kartı
Ekran Kartı Bellek Tipi
Onboard
Yapay Zeka Desteği
Evet
Ekran Boyutu
16 inç