İndirim Oranı : %7 İndirim
Dell Tower ECT1250 Intel® Core™ İ7-14700 96GB DDR5 256GB SSD Intel® UHD Graphics 770 Windows 11 Pro +23.8" Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24RPLSR007P31
Ram (Sistem Belleği)
96 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ram Kapasitesi
96 GB
Ekran Kartı Tipi
Dahili Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
Intel UHD Graphics 770
Ekran Kartı Markası
Intel
Monitör
24 inç 23,8 inç
SSD Kapasitesi
256 GB
Power Supply
180 W