İndirim Oranı : %7 İndirim
Dell Tower ECT1250 Intel® Core™ İ7-14700 24GB DDR5 1TB SSD 4GB/GT1030 Freedos +23.8" Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24RPLSR00721F08
Ram (Sistem Belleği)
24 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
4 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
NVIDIA GeForce GT1030
Ekran Kartı Markası
AMD
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
1 TB
Power Supply
180 W