İndirim Oranı : %7 İndirim
Dell Tower ECT1250 Intel® Core™ İ7-14700 16GB DDR5 512GB SSD 6GB/RTX3050 Windows 11 Pro +23.8" Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24RPLSR00723P02
Ram (Sistem Belleği)
16 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ram Kapasitesi
16 GB
Ram Tipi
DDR5
Ekran Kartı Hafızası
6 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 3050
Ekran Kartı Markası
Nvidia
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
512 GB
Power Supply
180 W