İndirim Oranı : %7 İndirim
Dell Tower ECT1250 Intel® Core™ İ7-14700 16GB DDR5 2TB SSD 6GB/RTX3050 Windows 11 Home +23.8" Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24RPLSR00723H04
Ram (Sistem Belleği)
16 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ram Kapasitesi
16 GB
Ram Tipi
DDR5
Ekran Kartı Hafızası
6 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 3050
Ekran Kartı Markası
Nvidia
Monitör
23,8 inç 24 inç
SSD Kapasitesi
2 TB
Power Supply
180 W