İndirim Oranı : %7 İndirim
Dell Tower ECT1250 Intel® Core™ İ7-14700 16GB DDR5 2TB SSD 4GB/GT1030 Freedos +23.8" Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 24RPLSR00721F04
İşlemci Soket Tipi
LGA 1700
İşlemci Tipi
Intel Core i7
İşlemci Nesli
14.Nesil
İşlemci Numarası
14700
İşlemci Cache
33 MB Cache
Ram (Sistem Belleği)
16 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Bellek Yuvası
2
Ram Kapasitesi
16 GB
Ram Tipi
DDR5
Ekran Kartı Hafızası
4 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
NVIDIA GeForce GT1030
Ekran Kartı Markası
AMD
Monitör
23,8 inç 24 inç
Klavye ve Mouse
Var
SSD Kapasitesi
2 TB
Harddisk Kapasitesi
Yok
HDMI
Var
Garanti Tipi
Resmi Distribütör Garantili
Ethernet
Bluetooth Özelliği
eMMC Kapasitesi
Yok
Kart Okuyucu
Optik Sürücü
Power Supply
180 W