İndirim Oranı : %7 İndirim
Dell Tower ECT1250 Intel® Core™ İ7-14700 128GB DDR5 512GB SSD Intel® UHD Graphics 770 Windows 11 Pro +27" Monitör Tower Masaüstü Bilgisayar 27RPLSR007P37
İşlemci Soket Tipi
LGA 1700
İşlemci Tipi
Intel Core i7
İşlemci Nesli
14.Nesil
İşlemci Numarası
14700
İşlemci Cache
33 MB Cache
Ram (Sistem Belleği)
128 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Bellek Yuvası
2
Ram Kapasitesi
128 GB
Ram Tipi
DDR5
Ekran Kartı Tipi
Dahili Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
Intel UHD Graphics 770
Ekran Kartı Markası
Intel
Monitör
27 inç 27 inç
Klavye ve Mouse
Var
SSD Kapasitesi
512 GB
Harddisk Kapasitesi
Yok
HDMI
Var
Garanti Tipi
Resmi Distribütör Garantili
Ethernet
Bluetooth Özelliği
eMMC Kapasitesi
Yok
Kart Okuyucu
Optik Sürücü
Power Supply
180 W