Dell Alienware 16 Area-51 AA16250 Ultra 9 275HX DDR5 32GB 4TB Ssd+4TB SSD 16GB/RTX5080 175W 16'' Wqxga 240Hz 500NITS 3ms Windows 11 Home Gaming Laptop AA1625080H16 (AA1625080H16)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Dell Alienware 16 Area-51 AA16250 Ultra 9 275HX DDR5 32GB 4TB Ssd+4TB SSD 16GB/RTX5080 175W 16" Wqxga 240Hz 500NITS 3ms Windows 11 Home Gaming Laptop AA1625080H16
Ekran Boyut Aralığı
16 - 16,9 inç
Maksimum İşlemci Hızı
5,4 GHz
Bellek Hızı
6400 MHz
Ekran Boyutu
16 inç
Ekran Yenileme Hızı
240 Hz