Dell Alienware 16 Area-51 AA16250 Ultra 9 275HX DDR5 32GB 4TB Ssd+4TB SSD 16GB/RTX5080 175W 16'' Wqxga 240Hz 500NITS 3ms FreeDos Gaming Laptop AA1625080F16 (AA1625080F16)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Dell Alienware 16 Area-51 AA16250 Ultra 9 275HX DDR5 32GB 4TB Ssd+4TB SSD 16GB/RTX5080 175W 16" Wqxga 240Hz 500NITS 3ms FreeDos Gaming Laptop AA1625080F16
İşlemci Çekirdek Sayısı
24
Paket İçeriği
Notebook + Çanta
Ekran Boyut Aralığı
16 - 16,9 inç
İşlemci Tipi
Intel Core Ultra 9
Ekran Özelliği
WQXGA
İşlemci
275HX
İşlemci Nesli
Series 2
İşlemci Cache
36 MB Cache
Maksimum İşlemci Hızı
5,4 GHz
Ram (Sistem Belleği)
32 GB
Bellek Hızı
6400 MHz
DDR5
Ekran Kartı
Nvidia GeForce RTX 5080
Ekran Kartı Hafızası
16 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Yapay Zeka Desteği
Evet
Ekran Kartı Bellek Tipi
GDDR7
Ekran Boyutu
16 inç
Max Ekran Çözünürlüğü
2560 x 1600
Ekran Yenileme Hızı
240 Hz