Asus Expertcenter P500MV Intel® Core™ Ultra 7 240H 5.2ghz Aı 80GB DDR5 512GB SSD 27''120Hz 4GB/RX550 Freedos Mini Tower Masaüstü Bilgisayar E724016512B0D21F27 (ZE724016512B0D21F27)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter P500MV Intel® Core™ Ultra 7 240H 5.2ghz Aı 80GB DDR5 512GB SSD 27"120Hz 4GB/RX550 Freedos Mini Tower Masaüstü Bilgisayar E724016512B0D21F27
İşlemci Soket Tipi
LGA 1851
İşlemci Tipi
Intel Core Ultra 7
İşlemci Nesli
Series 2
İşlemci Numarası
240H
İşlemci Cache
24 MB Cache
Ram (Sistem Belleği)
80 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Bellek Yuvası
2
Ram Kapasitesi
80 GB
Ram Tipi
DDR5
Ekran Kartı Hafızası
4 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
AMD Radeon RX 550
Ekran Kartı Markası
AMD
Monitör
27 inç 27 inç