Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 80GB DDR5 512GB SSD Intel® UHD Graphics 770 Windows 11 Pro Mini Tower+27'' 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MERP27 (14WD501MERP0027)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 80GB DDR5 512GB SSD Intel® UHD Graphics 770 Windows 11 Pro Mini Tower+27" 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MERP27
Ram (Sistem Belleği)
80 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Tipi
Dahili Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
Intel UHD Graphics 770
Ekran Kartı Markası
Intel
Monitör
27 inç 27 inç