Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 80GB DDR5 512GB SSD 4GB/GT730 Windows 11 Pro Mini Tower+27'' 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER32P27 (14WD501MER32P27)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 80GB DDR5 512GB SSD 4GB/GT730 Windows 11 Pro Mini Tower+27" 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER32P27
Ram (Sistem Belleği)
80 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
4 GB
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GT730
Monitör
27 inç 27 inç