Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 64GB DDR5 512GB SSD 8GB/RTX5050 Windows 11 Pro Mini Tower+27'' 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27P22 (14WD501MER27P22)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 64GB DDR5 512GB SSD 8GB/RTX5050 Windows 11 Pro Mini Tower+27" 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27P22
Ram (Sistem Belleği)
64 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
8 GB
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 5050
Monitör
27 inç 27 inç