Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 32GB DDR5 2TB SSD 8GB/RTX5050 Windows 11 Pro Mini Tower+27'' 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27P14 (14WD501MER27P14)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 32GB DDR5 2TB SSD 8GB/RTX5050 Windows 11 Pro Mini Tower+27" 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27P14
İşlemci Soket Tipi
LGA 1700
İşlemci Tipi
Intel Core i5
İşlemci Nesli
14.Nesil
İşlemci Numarası
14500
İşlemci Cache
24 MB Cache
Ram (Sistem Belleği)
32 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Bellek Yuvası
2
Ram Kapasitesi
128 GB
Ram Tipi
DDR5
Ekran Kartı Hafızası
8 GB
Ekran Kartı Tipi
Yüksek Seviye Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 5050
Ekran Kartı Markası
Nvidia
Monitör
27 inç 27 inç