Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 16GB DDR5 2TB SSD 8GB/RTX5050 Freedos Mini Tower+27'' 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27F04 (14WD501MER27F04)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 16GB DDR5 2TB SSD 8GB/RTX5050 Freedos Mini Tower+27" 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27F04
Ram (Sistem Belleği)
16 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
8 GB
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 5050
Monitör
27 inç 27 inç