Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 16GB DDR5 1TB SSD 8GB/RTX5050 Windows 11 Home Mini Tower+27'' 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27H03 (14WD501MER27H03)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 16GB DDR5 1TB SSD 8GB/RTX5050 Windows 11 Home Mini Tower+27" 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27H03
Ram (Sistem Belleği)
16 GB
Bellek Hızı
5600 MHz
Monitör
27 inç 27 inç