Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 128GB DDR5 512GB SSD 8GB/RTX5050 Freedos Mini Tower+27'' 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27F37 (14WD501MER27F37)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 128GB DDR5 512GB SSD 8GB/RTX5050 Freedos Mini Tower+27" 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27F37
Bellek Hızı
5600 MHz
Monitör
27 inç 27 inç