Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 128GB DDR5 4TB SSD 8GB/RTX5050 Windows 11 Pro Mini Tower+27'' 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27P40 (14WD501MER27P40)
İndirim Oranı : %7 İndirim
Asus Expertcenter D501MER Intel® Core™ İ5-14500 128GB DDR5 4TB SSD 8GB/RTX5050 Windows 11 Pro Mini Tower+27" 120Hz Asus Monitör Masaüstü Bilgisayar 14WD501MER27P40
Bellek Hızı
5600 MHz
Ekran Kartı Hafızası
8 GB
Ekran Kartı Modeli
Nvidia GeForce RTX 5050
Monitör
27 inç 27 inç